Co nas wyróżnia?

GerArt Studio to działalność dobrze doświadczonego multiinstrumentalnego grafika, wspierana przez kilku zaprzyjaźnionych freelancerów: webmastera, grafika DTP, korektora oraz tłumacza. Młoda agencja reklamowa z dużymi możliwościami dzięki doświadczeniu współpracujących ze sobą przyjaciół.

Tutaj zawsze rozmawiasz z grafikiem, osobą kreatywną, bez zbędnych pośredników, handlowców czy osób niemających pojęcia o rzeczy. Zawsze wiesz, kto realizuje projekt, na jakim jest on etapie, w dowolnym momencie masz możliwość skonsultowania postępu prac.

Przepis na udany projekt

W każdej branży potrzebny jest dobry pomysł, jednak oprócz pomysłu liczy się jego twórca, który poprzez swoje doświadczenia i umiejętności jest w stanie wykreować nowe spojrzenie i tchnąć w nie ducha. Dzięki twórcy zyskujemy nie tylko pomysł, ale też pewną innowacyjność, odrębność czy wręcz kontrowersję, która zadziała stymulująco na markę przynosząc oczekiwaną korzyść. W końcu ”dobry pomysł” to pojecie względne, dlatego warto mieć przy sobie ludzi, którzy potrafią to ocenić, pomóc i doradzić. Dlatego też kluczem do dobrego projektu jest odpowiednio dobrany zespół.